Divan Meb Danışmanlık

2015 yılında başladığımız danışmanlık yolculuğu 2018 yılı itibariyle kritik bir evreyi geride bırakıyor. Geçtiğimiz üç yılda o kadar çok şey başardık ki başta kolej olmak üzere kurum açmak, süreç ve evrak takipleri, ceza itiraz ve iptalleri, bina uygunluk raporları, kurum devralmak isteyenlere ve devretmek isteyenlere aracılık, okul binası arayanlara emlak hizmetleri vs vs… Tüm bunları yaparken işletmelere iş ortağı olarak çözüm ortaklığı yapmış olduk. Geride bıraktığımız 3 yılda kazandığımız deneyimler bizi bu işi daha profesyonel yapma içgüdüsü ile yeni arayışlara itti.

2018 yazında MEB mevzuat danışmanı, mühendis, satış ve müşteri hizmetleri profesyonelleri ile bir araya gelerek organizasyonun tamamını bünyemizde çözecek bir adım planladık. Daha önce, örneğin; okul açma planlaması yaparken itfaiye hazırlıkları ve yangın merdivenini dışarıya yaptırıyorduk. Artık yangın merdiveni gibi çok teknik bir konudan tutun da bir devlet memuru tarafından mobinge maruz kalan özel kurum sahibinin hukuki mücadelesine yardım etmeye varacak kadar geniş bir skalada tüm hizmetleri kendi bünyemizde sunuyoruz. Bu durum süreçte size konfor olarak geri dönüyor. Bizim ise kurumsal hafızamızı ve hareket kabiliyetimizi arttırıyor.

Önümüzdeki süreçte; ister kişisel gelişim kursu sahibi olun ister dans kursu, ister rehabilitasyon merkezi sahibi olun ister anaokulu, ister sürücü kursu sahibi olun ister müzik kursu, ister butik bir kolej sahibi olun ister devasa bir kolej sahibi gözünüz biz de olsun. Çünkü MEB bünyesinde alınmış sizi doğrudan ya da dolaylı ilgilendiren her kararı en kısa sürede ne anlama geldiğine varıncaya kadar detaylı haliyle sitemizde bulabileceksiniz.

Haklarınızı sayemizde daha iyi öğrenecek ve ne adım atmanız gerektiği ile ilgili sitemizden beslenebileceksiniz. Tabi İstanbul’daysanız kolaylıkla merkezimizde müşteri temsilcilerimizle kontak kurup uzmanlardan fikir alma konforuna da sahipsiniz. İstanbul dışındaysanız üzülmeyin, ister Skype bağlantısı ile interaktif olarak bilgi alabilirsiniz, isterseniz anlaşma sağlandığı takdirde tüm hizmetlerimizden bulunduğunuz ilde de yararlanabilirsiniz. Yani DİVAN tüm TÜRKİYE’DE ÖZEL ÖĞRETİM KURUMLARINA hizmet vermek üzere tasarlandı. Referanslarımızda İstanbul dışında da iş ortaklarımız olduğunu kolaylıkla görebilirsiniz. Bu site tüm Türkiye’de özel öğretim kurumlarına hizmet etmek-danışmanlık yapmak için tasarlanmış bir site. www.divanmebdanismanlik.com

Online Özel Ders Seçeneği

Photoshop, web geliştirme, aile uzmanlığı gibi her alandaki farklı eğitimlerden Dünya standartlarındaki kalitede eğitim almak sadece bir tık uzağınızda.

Hemen ön Bilgi Alın !

Copyright © 2020 | Bu Sitede Bulunan Yazı, Görsel ve Video Gibi Hiçbir İçerik İzinsiz Olarak Kesinlikle Kullanılamaz.

Hemen Ara!
Sohbete Başla
Merhaba, Elit Sertifika
Eğitimlerinizle ilgili bilgi almak istiyorum